У Борбині готують землю під будівництво нової школи

Дата: 16.01.2018 09:29

Вже давно чекає на втілення готовий проект, який лише дещо коригують відповідно до сучасних будівельних норм. Ним передбачено будівництво навчально-виховного комплексу, який включає в себе дитячий садок на чотири групи з 75 дітей та загальноосвітню школу на 11 класів на 264 учні.

Станом на 2013 рік будівництво цього об’єкту оцінювали в майже 42 млн. грн. Тепер це на порядок дорожче, тому борбинці хочуть залучитись підтримкою Державного фонду регіонального розвитку. Для цього перші кроки має зробити громада, вирішивши насамперед земельне питання, - йдеться на сайті газети Рівне вечірнє

Прошу від вас документи по генплану і земельній документації, без цього проект на ДФРР ми не зможемо запропонувати. Зараз «м’яч на вашій половині поля», тут від керівництва громади залежить, а що треба допомогти від району чи області — ми допоможемо, — повідомив громаді села Борбин Віталій Ундір, заступником голови Рівненської ОДА.

Нову школу планують будувати неподалік від старої. Голова Острожецької ОТГ, в яку входить Борбин, Тарас Гордійчук міркує скільки часу треба, щоб видати земельну документацію: «Я думаю, що вже у березні вже має бути акт на землю».