Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2017 09:27

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад, активісти самоврядних органів!

Щиро вітаю Вас з професійним святом — Днем місцевого самоврядування в Україні!

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою. Але перед нами стоїть і більш важливе завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень  самоврядних органів.

Я бажаю усім, хто працює на благо нашої територіальної громади та відстоює її інтереси, оптимізму, енергії й наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, втілення найкращих планів і задумів в ім’я становлення справжнього народовладдя.

Щастя вам і здоров’я, добра і сімейного благополуччя, радості від світлої долі ваших дітей і онуків, здійснення задумів і планів задля загального  гаразду!

Острожецький сільський голова         Тарас Гордійчук